Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego ESKK

Kontakt

tel.:
801 101 909; 61 879 32 67; 502 041 244; 609 600 709; 728 477 355
e-mail:
info@eskk.pl
www:
http://eskk.pl/

Lokalizacja

Województwo:
wielkopolskie
Miejscowość:
Poznań
Ulica:
Forteczna 17a
Kod pocztowy:
61-362
Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego ESKK
Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego ESKK to szkoła specjalizująca się w kursach korespondencyjnych, w ofercie kursów językowych znajduje się osiemnaście różnych języków nauczanych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferta zawiera zarówno kursy standardowe, jak i kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów certyfikatowych (TELC), a także szkolenia dla firm (angielski w biznesie). Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego ESKK przed kursantami (w zależności od preferencji i oczekiwanego celu nauki) otwiera się możliwość wyboru metody tradycyjnej, multimedialnej, słuchowej lub intensywnej. Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego ESKK w cenę kursu, poza materiałami niezbędnymi do nauki, wlicza również opiekę osobistego nauczyciela. Szkoła po ukończeniu kursu wystawia swoim słuchaczom certyfikaty potwierdzające znajomość języka obcego na określonym poziomie.

Informacje szczegółowe

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • a to pochodzi wlasnie z tamtej stronki

    Prywatnej Szkoly Języków Obcych EUREKA www.eskk.pl - Strona Europejskiej Szkoły Kształcenia Korespondencyjnego www.nkjo-przemysl.pl - Strona Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Przemyślu www.sprache.of.pl - Serwis języka niemieckiego www.angielski.edu.pl - Największy polski serwis językowy, o j

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Szkoły językowe, które mogą Ci się spodobać 3 cechy:

  • Przygotowanie do egzaminów: Tak
  • Kursy za granicą: Tak
  • Kursy języka polskiego: Nie

Inne firmy i instytucje:

Lekarski Gabinet Wyjazdowy Agnieszka Żółtaszek
Usługi i Sprzęt It Sebastian Opaska
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lipnie
Nadleśnictwo Jastrowie
Kancelaria Adwokacka Błażej Robaszyński Śrem
Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku
Giovanna Joanna Łechtańska
Gabinet Weterynaryjny Katarzyna Gryglewska
Fryzjerstwo Damsko Męskie - Edyta Mielcarek
Paweł Pawlik
Bospak s.c. Sławomir Ciesielski Bogumił Ciesielski
Park Przemysłowy Luvena sp. z o.o.
Mik s.j. Krawczyk Grzegorz Michalak Waldemar
Leszczyńskie Biuro Finansowe Lbf Jan Leciejewski
Vizform Bartosz Piasecki
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pasat Marian Flejter
Piątex Usługi Remontowo Wykończeniowe Zbigniew Piątek
Sklep Obuwniczy Matysiak Ewa
Jaśkowa Zagroda s.c. Elżbieta Wilczyńska Alicja Wilczyńska
Nauka Języków Obcych Agnieszka Mikicka
Phu Plus Radosław Sikora
Ppuh Adept Mazurkiewicz Roman
Andrex Andrzej Szwentner
Perfecteyeoptic Żanna Nowak
Biuro Projektów Konstrukcji Budowlanych mgr inż Tomasz Rembicki
Sklep Ogólnospożywczy Paweł Błażejak
Bud Rom Roman Jurga
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Armet Maciej Ofierzyński
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto V Wydział Ksiąg Wieczystych
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Tombud Tomasz Mądrowski
Stocznia Yachtowa Fram
Firma Handlowa Maria Maria Basińska
Karex Przedsiębiorstwo Drogowo Inżynieryjne Roman Chmara
Salon Fryzjersko Kosmetyczny Dominique s.c. Joanna Urbańska Krzysztof Nowak
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Rubinowy Maks s.c. Aldona Glod Szczepanik Mariusz Szczepanik
Agrotar sp. z o.o.
Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Głowacki
Print Systems sp. z o.o.
Apteka Remedium - Anna Wolna
Zakład Fryzjerski Kasia Katarzyna Łukaszewska Wolsztyn
Mn Design Marcin Nowacki
Przedsiębiorstwo Handlowe Mario Mariusz Kotowski
Bosma Electric Sp. z o.o.
Salon Urody Deja Vu Agnieszka Czubak
Zakład Fryzjerski Damsko Męski Elżbieta Elżbieta Przybylska Obra
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Luboński
Noclegi Tomasz Matczak
Phu No Tom Tomasz Nowacki
PPHU Kasmar Marek Kania
Ecdf sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe Abakus Grażyna Szramowska
Fly Tomasz Moszczyński
Sklep Wielobranżowy Paweł Korybalski
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jacol Szczygiecki Jacek
Tech Rol Robert Wojtanowski
Elektro Wem Wojciech Piana
Indywidualna Praktyka Lekarska Siwińska Golis Agnieszka
Kodak Digital Studio Renata Rybicka
Publiczne Gimnazjum w Morakowie
Dyna Plus Tomasz Kolańczyk