Miejsca Poznań Usługi na basenie sauna X Miasto Oborniki X

Szukaj dokładniej

Typ obiektu

basen (1)

Miasto

Oborniki (1) X

Dni otwarcia

Poniedziałek (1)
Wtorek (1)
Środa (1)
Czwartek (1)

Karty członkowskie

Nie (1)

Lokal przystosowany dla niepełnosprawnych

Tak (1)

Możliwość zaparkowania w okolicy

Tak (1)

Miejsce przyjazne dzieciom

Tak (1)

Trybuny sportowe

Tak (1)

Usługi na basenie

sauna (1) X

Zajęcia na basenie

nauka pływania dla dzieci (1)

Baseny i aquaparki, które mogą Ci się spodobać

  • Przyjazny dzieciom: Tak
  • Parking w okolicy: Nie
  • Karty członkowskie: Tak

Inne firmy i instytucje:

Nitpoz s.c. Zbigniew Sibiński Leszek Skowroński
Starak Kapuścik Jacek
Bar Pod Sosnami Mirosław Zawadka
Szkoła Podstawowa nr 1
Zakład Usługowo Handlowy Poztronic Elektroservice Zandecki Jarosław
Artur Rzyszczak
Zakład Usług Elektrycznych Romuald Kubzdyl
Phu Norcom
Salon Kosmetyczny Katarzyna Jóźwiak
Ert R Bajon s.j.
Fitness Studio Step By Step Małgorzata Juszczyk
Sklep Wielobranżowy Jolanta Molska
B &b Auto Serwis Bartosz Woźny
Agencja Ubezpieczeniowa - Teresa Krukowska
Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku
Spółka Pielęgniarska-nowak i Maćkowiak-spółka Partnerska
Sklep Drogeryjno Przemysłowy Usługi Transportowe Tomasz Błaszczyk
Zespół Szkół Specjalnych nr 111 w Poznaniu
Sklep Dora Łukasz Więckowski
Eko Balinox s.c. Bartosz Kaźmierczak Jarosław Konieczny Szymon Kaźmierczak
Dealer Bmw - Mieczysław Olszowiec
Hurtownia Win Piwa i Napojów Lech Józef Wita Łąkie
Auto Handel Józef Stodolny
Kancelaria Sp. z o.o.
Ramar Maciej Ratajczak
Zakład Usług Instalatorsko-malarskich Michał Staniszewski
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Poligraf
Produkcja Opakowań Kartonowych Dropak Piotr Krzywiński
P P H Bartex s.j. R G Bronś
Biuro Nieruchomości Karolina Przemysław Ryżek
Krawiectwo Lekkie i Bieliźniarstwo Izabella Tamborska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile
Gospodarstwo Rolne Piotr Klamecki
Prywatna Praktyka Lekarska Dorota Buda
Seb Pol Sebastian Korbanek
Nascar Service Norbert Marciniak
Interplast Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Export Import Krystyna Weber
Firma Usługowo Produkcyjno Handlowa Kedar Radosław Szymański
Englert Marcin Pracownia Projektowa Urbiplan
Zinner Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Witold Zinner
Logos s.c. Paweł Cymer Paweł Loręcki
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Prima s.c. Irena Mieczysław Michalczak
Barancewicz Czesław
Hermes Tomasz Szfrański
Bruss Transs Marcin Bruss
Jaka Ryszard Jankowski
Good Choice Anna Wojciechowska
D i P s.c. Michał Domagała Rafał Pogłodziński Czempiń
Elmir Mirosław Płóciennik
Zakład Prodikcyjno Handlowo Usługowy Agben Sławomir Bednarek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Naro Małgorzata Różalska
Zakład Fryzjersko Kosmetyczny Hanna Niemier
Artykuły Ogólnoprzemysłowe Hurt Detal Wasilewski Robert
PPHU Karkam Katarzyna Pietryka
Gaudium Sp. z o.o.
Kj Styl Pracownia Architektoniczna Lech Krukowski
Domator Kędzierski Robert
Pracownia Konserwacji Zabytków Marcin Zjeżdżałka
Przychodnia Lekarska Andrzej Skupniewicz
Zakład Robót Wodnych i Melioracyjnych Olko s.c. Jerzy Olejniczak Janusz Kostecki